Skip links

Oferta

As the complexity of buildings to increase, the field of architecture became multi-disciplinary.

04

Moduły
biurowe

Nasz system znajdzie zastosowanie zarówno w pojedynczych pomieszczeniach o powierzchni 18m2, oraz budynkach składających się z kilku lub kilkunastu modułów połączonych ze sobą.

Moduły
Mieszkalne

Posiadają one kompletną instalację elektryczną, kanalizacyjną i grzewczą. Budynek jest energooszczędny, dzięki czemu jego eksploatacja nie generuje dużych kosztów.

Moduły
Handlowe

Każdy przedsiębiorca musi liczyć się z kosztami wynajmu stacjonarnego lokalu, remontem czy adaptacją do określonej działalności.

Moduły
Sanitarne

Pojedyncze dobrze zaprojektowane moduły 18 lub 24 m2 z instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi wyposażone w armaturę łazienkową spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i użytkowników.

Moduły
Szatniowe

Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z systemu modułowego. Dobrze zaprojektowany budynek z kilku połączonych ze sobą modułów zapewni wygodę i komfort korzystania użytkownikom.

Moduły
Edukacyjne

Problem przeładowanych szkół, przedszkoli czy brak dostępu do sal edukacyjnych dotyka wielu ludzi. Budownictwo modułowe można wykorzystać również w tego typu inwestycjach.

Moduły
turystyczne

Małe moduły o powierzchni 18 i 24 m2 sprawią, że to marzenie jest na wyciągnięcie ręki. Uszyte na miarę, dla każdego klienta, domki są idealną alternatywą do wypoczynku.

Moduły
Gastronomiczne

Charakteryzują się niskim współczynnikiem przepływu ciepła oraz dobrą izolacją co sprawia, że są bardzo ekonomiczne. Posiadają podłączenia do sieci sanitarnej i elektrycznej.

This website uses cookies.
Zobacz
Przesuń